Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Lista życzeń

There are no products on the wishlist!
Copy link

Brak produktów w koszyku.

Propolis Ekstrakt Bezalkoholowy bez szkodliwego wosku.Na 1 M-C 100ml

195.00 70.00

Zawiera tylko propolis oczyszczony wcześniej w laboratorium
Jest w pełni bezpieczna – nie zawiera wosku , który stosowany długotrwale może zagrażać zdrowiu
Zawiera wysokie bo aż 10 % stężenie czystego propolisu – domowe nalewki nie posiadają tak dużego stężenia ponieważ w skład nalewek wchodzi mniejsza zawartość czystego propolisu ! (ważne ! – surowiec pozyskane z ula zawsze zawiera choćby śladowe ilość wosku!)Jest bardziej skuteczna – badania nad skutecznością były prowadzone m.in. na nalewce z min. 10 % nalewce z czystego propolisu.Cena sprawdzonej i skutecznej nalewki jest adekwatna np. do miodu Manuka !

Gospodarstwo Pasieczne oferuje “Naturalny Lek” pozyskiwany przez pszczoły :

PROPOLIS NALEWKA BEZALKOHOLOWA

Jest to czysty propolis bez udziału szkodliwego dla zdrowia wosku !

poj. 100 ml = NA MIESIĘCZNĄ KURACJĘ !

Wykonana z propolisu przy pomocy laboratorium dla zachowania bezpieczeństwa i skuteczności !
Nie zawiera alkoholu w odróżnianiu do innych dostępnych produktów, dzięki czemu nie ma zagrożenia iż powstał na niskiej jakości alkoholu który może zagrażać zdrowiu lub w skrajnych wypadkach doprowadzić do śmierci.

 

Jedyna bezpieczna nalewka z propolisu ponieważ pozbawiona wosku !

Tradycyjne nalewki wykonywane na spirytusie w warunkach domowych z propolisu pozyskanego prosto z ula zawierają wosk.

Nie ma możliwości usunięcia w warunkach domowych z tradycyjnej nalewki wosku.

Nie ma również możliwości pozyskania propolisu bez wosku !

Nalewkę propolisową z woskiem można spożywać tylko maksymalnie 1 miesiąc ! (wg badań naukowych – apiterapia)

 

Dlaczego warto sięgnąć po nalewkę z czystego propolisu ?

  • Zawiera tylko propolis oczyszczony wcześniej w laboratorium
  • Jest w pełni bezpieczna – nie zawiera wosku , który stosowany długotrwale może zagrażać zdrowiu
  • Zawiera wysokie bo aż 10 % stężenie czystego propolisu – domowe nalewki nie posiadają tak dużego stężenia ponieważ w skład nalewek wchodzi mniejsza zawartość czystego propolisu ! (ważne ! – surowiec pozyskane z ula zawsze zawiera choćby śladowe ilość wosku!)
  • Jest bardziej skuteczna – badania nad skutecznością były prowadzone m.in. na nalewce z min. 10 % nalewce z czystego propolisu
  • Cena sprawdzonej i skutecznej nalewki jest adekwatna np. do miodu Manuka !

Skuteczność miodu Manuka została potwierdzona badaniami, nie ma niestety informacji n/t warunków w jakich jest transportowany i konfekcjonowany z Nowej Zelandii lub z Australii. W/w warunki maja istotny wpływ na jakość miodu !

  • Nalewka może być przechowywana w temp. pokojowej

Nalewka bezalkoholowa zalecana jest szczególnie osobom chorym na nadciśnienie tętnicze, oraz wszystkim tym który nie mogą spożywać alkoholu !

Jeśli jesteś kierowcą, bierzesz leki których nie można łączyć z alkoholem lub nie lubisz ostrego smaku spirytusu to bezalkoholowa nalewka jest właśnie dla CIEBIE !

Niniejsze informację pochodzą z ogólnodostępnej literatury poświęconej Apiterapii, oraz stanowią dorobek naukowy pracowników wydziału farmaceutycznego.

Czym jest Propolis ?

Propolis czyli kit pszczeli to substancja pozyskiwana przez pszczoły. Ta żywiczna substancja ma na celu ochronę ula przed działaniem czynników zewnętrznych, bakteriami, zapobiega powstawaniu pleśni .

Propolis to “naturalny lek” o szerokim spektrum działania.

Na pierwszy plan wysuwają się bardzo silne właściwości antybakteryjne propolisu.

Propolis działa również na grzyby, wirusy, pleśń.

Dzięki silnym właściwością antybakteryjnym propolis wykazuje wysoką skuteczność we pomaganiu leczenia :

– wrzodów żołądka (działa na baterie Heliccobacter pyroli która wywołuje powstawanie wrzodów a nawet może doprowadzić do rozwoju nowotworu, likwiduje wrzody działa szybciej niż dostępne leki).

Dodatkowo regeneruje tkankę wcześniej zajętą przez ogniska wrzodów.

– wrzodów jelita cienkiego i grubego (działanie jak wyżej)

Propolis leczy i zapobiega chorobie wrzodowej

– pooperacyjnym wrzodów znakomicie regeneruje

– Propolis ma zastosowanie w leczeniu hemoroidów, infekcji pochwy (wrażliwość baterii na propolis)

– silne działanie antybakteryjne owocuje doskonałymi rezultatami w

leczeniu zmian skórnych tj.: trądziku, opryszczki.

Propolis można stosować również zewnętrznie w postaci okładów. Znakomite rezultaty przynosi zastosowanie propolisu w leczeniu różnego rodzaju ran, oparzeń, odleżyn, wrzodów zewnętrznych, ran pooperacyjnych.

W tym celu należy sporządzić roztwór a następnie przemywać ranę 2-3 razy dziennie nasączonym wacikiem. Rany goja się dużo szybciej i w większości przypadków nie pozostawiają blizn.

Można również robić kompresy na rany i nakładać pod plaster lub bandaż.

Propolis dzięki silnemu działaniu antybakteryjnemu przyjmowany wewnętrznie doskonale działa na stany zapalne niemal całego układu pokarmowego. Poczynając od jamy ustnej ( różnego rodzaju stany zapalne w tym paradontozę), poprzez przełyk, choroby żołądka, jelit, wątroby, woreczka żółciowego, nerek oraz pęcherza moczowego.

Propolis wykazuje działanie na nerki powodując skuteczniejszą pracę nerek oraz dużo szybszą niż inne leki likwidację stanów zapalnych.

Propolis pobudza pracę jelit dzięki czemu częściowo przetrawione pożywienie nie zalega w jelitach i nie dochodzi do rozwoju chorobotwórczych bakterii.

Propolis spełnia rolę oszczyszczającą organizm ponieważ znakomicie pobudza wydzielanie żółci, działa regenerująco na wątrobę, leczy stany zapalne woreczka żółciowego.

Szerokie spektrum działania propolisu pozwala na zastosowanie w reumatoidalnym zapaleniu stawów, oraz w innych stanach zapalnych stawów.

Wykazano również że Propolis działa na : amebę, toksoplazmę (toksoplazmoza) oraz inne choroby odzwierzęce.

Zastosowanie Propolisu w Paradontozie:

Propolis dzięki właściwością antybakteryjnym eliminuje bakterie z jamy ustnej, minimalizując w ten sposób powstawanie nowych stanów zapalnych. Dodatkowo propolis poprawia krążenie w tkance przyzębnej, łagodzi powstałe stany zapalne i regeneruje miazgę zębową. Propolis wykazuje działanie przeciwbólowe i regenerujące. Zdecydowanie ułatwia gojenie ran.

W przypadku paradontozy najczęściej stosuje się propolis w formie nalewki (pijąc lub/i nacierając nasączonym wacikiem miejsca zmienione chorobowo). Można również stosować propolis nierozpuszczony tzn. żuć uformowaną bryłkę, wcześniej ogrzaną w dłoniach lub w woreczku zanurzonym w ciepłej wodzie.

Ponieważ za przyczynę paradontozy przyjmuje się ogólnoustrojowe osłabienie obok propolisu pomocny w leczeniu jest pyłek pszczeli, który dzięki swoim właściwością leczniczym w tym suplementacji witamin może ograniczyć dalszy postęp choroby.

Oprócz wymienionych wyżej dobrodziejstw propolisu wskazuje się na zbawienne zastosowanie tego naturalnego specyfiku w :

– leczeniu nadciśnienia (obniża ciśnienie krwi)

-profilaktyce zawału serca, udary mózgu

– miażdżycy

– bolesnych menstruacjach

– chorobach gardła, przeziębień,

– zapaleniu płuc ( pomocny)

– prostata ( przerost gruczołu)

Propolis nazywany jest „wymiataczem „ wolnych rodników. Wolne rodniki są odpowiedzialne za starzenie się organizmu

Gorąco polecam Państwu zastosowanie Propolisu w wyżej wymienionych schorzeniach i jednocześnie zachęcam do zapoznania się z właściwościami pyłku kwiatowego w formie zmikronizowanej. Połączenie terapii propolisem i pyłkiem pszczeli daj znakomite rezultaty.

Więcej o właściwościach pyłku w najlepszej postaci do spożycia na innych moich aukcjach.

Dawkowanie:

– przy wrzodach wypijać codziennie około 40-50 kropli roztworu. pić na czczo.

Leczenie powinno trwać co najmniej pół roku

– przy nadciśnieniu około 30 kropli

– przy prostacie ok. 30 kropli

– przy stanach zapalnych dawkę należy zwiększyć dwukrotnie ( w tym trądzik, zmiany skórne itp.)


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję
Twoja Ocena

Close
Porównaj
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping